ye-logo.v1.2

Економіка має працювати: у Хмельницькому відновлять роботу речових ринків

Економіка 9236
«Сплачені податки, кожне робоче місце, вироблена продукція – це частина нашої перемоги», - каже міський голова Олександр Симчишин
«Сплачені податки, кожне робоче місце, вироблена продукція – це частина нашої перемоги», - каже міський голова Олександр Симчишин. Фото: з архіву

Ринки мають запрацювати з п’ятниці, 11 березня.

В місті впроваджують низку ініціатив для бізнесу, які в умовах воєнного часу мають підтримати економіку. Про це учора, 9 березня, під час брифінгу розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Навіть у воєнний час економіка має працювати, - зазначив міський голова. - Сплачені податки, кожне робоче місце, вироблена продукція – це частина нашої перемоги. Працююча економіка – це кошти для збройних сил. Податки – це кошти для всіх наших воїнів, для техніки, для забезпечення. У Хмельницькому, допоки нам наші воїни і ті міста, які першими прийняли на себе удар, то поки вони нам дають час, ми маємо зробити все, аби економіка працювала».

Олександр Симчишин також зазначив, що поспілкувавшись з Асоціацією ринків, з директорами ринків та підприємцями, хочуть спробувати з п’ятниці частково відновити роботу ринків. Зокрема мова йде про речові ринки.

«Ми хочемо, аби ринки працювали, аби люди платили податки, комунальні послуги і в такий спосіб ми мали ресурс, який би спрямовувався на Збройні Сили, на гуманітарні вантажі, на допомогу тим містам, які зараз знаходяться у самому справжньому пеклі, на забезпечення переселенців, які тут, у Хмельницькому, і потребують щоденної підтримки та допомоги», - додав він.

Читайте також: Хмельницький готовий виділити 85 мільйонів на боротьбу з російськими окупантами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую