ye-logo.v1.2

Як на Хмельниччину евакуйовуватимуть підприємства, які постраждали від війни

Економіка 11513
Бізнес, який постраждав від бойових дій, переміщають в західні області України
Бізнес, який постраждав від бойових дій, переміщають в західні області України. Фото: ілюстративне pixabay.com

В області формують реєстр щодо вільних площ, де можна розмістити бізнес, і збирають базу даних підприємств, які можуть переїхати.

На Хмельниччину продовжують надходити запити щодо переміщення на територію області підприємств з регіонів, в яких ведуться бойові дії. Кілька днів тому стало відомо, що близько сотні компаній попередньо виявили бажання переїхати на територію нашої області. Тепер, як розповів голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, у Мінекономіки розробили спеціальну програму щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих регіонів.

«Програма спрямована на збереження виробничого і трудового потенціалу України і також орієнтована на всі підприємства, які бажають перемістити виробництва на територію західної України, - пояснив він. - Для підприємств будуть створені умови для забезпечення безкоштовного переїзду до того місця, де вони будуть тимчасово переміщені. Будуть створені умови для підбору відповідних площ, де розміщуватимуть виробництва; для переміщення та розселення персоналу, підбору працівників на місці дислокації».

Департамент економічного розвитку обласної адміністрації почав формувати базу даних щодо вільних площ , які придатні для розміщення евакуйованого виробництва.

«Ми вже отримали інформацію про майже 180 таких об’єктів. Окремо формується база підприємств, які можуть переїхати на Хмельниччину. Тому звертаюся до представників бізнесу із проханням оперативно заповнити реєстраційні форми, щоб наші працівники могли оперативно підшукати варіанти розташування», - додав Сергій Гамалій.

Для участі у програмі підприємцям потрібно заповнити необхідну заявку.

Додамо, на Хмельниччині формують базу військовополонених мешканців області.

Читайте також: «Працюю вночі, коли донька спить», - волонтерка, яка шиє балаклави та шкарпетки для українських військових

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую