ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі ринки звільнили від плати за землю

Економіка 2404
Плату за землю поки скасували за березень та квітень
Плату за землю поки скасували за березень та квітень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також запроваджено пільги за оренду комунального майна.

Сьогодні, 8 квітня, виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв кілька рішень, необхідних для підтримки місцевого бізнесу. Зокрема, вони стосуються плати за землю для ринків і оренди комунального майна. Деталі розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, хмельницькі ринки звільнили від необхідності сплачувати за оренду землі впродовж березня-квітня. Також на цей період їм встановили нульову ставку по земельному податку.

«Тому вчергове наголошую всім керівникам ринків: оскільки у березні та квітні не потрібно платити за землю, то як мінімум цю частку ви маєте прибрати з абонплати, яку стягуєте з підприємців», — наголосив Олександр Симчишин.

Крім того, виконком ухвалив рішення щодо оренди комунального майна. Насамперед звільнили від її сплати тих орендарів, яких мобілізували до війська. Для решти передбачені знижки від 20-и до 100 відсотків. Поки що йдеться про три місяці: березень, квітень і травень.

«Хтось працював повністю й він отримав незначну знижку. Більшу знижку отримають ті, хто спершу не працював, а тепер відновив роботу. А ось ті, хто досі цього не зробив — повністю звільнений від орендної плати», — зазначив міський голова.

До теми: Симчишин пригрозив директорам хмельницьких ринків, які обдирають підприємців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую