ye-logo.v1.2

Хмельницькі ринки звільнили від плати за землю

Економіка 3004
Плату за землю поки скасували за березень та квітень
Плату за землю поки скасували за березень та квітень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також запроваджено пільги за оренду комунального майна.

Сьогодні, 8 квітня, виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв кілька рішень, необхідних для підтримки місцевого бізнесу. Зокрема, вони стосуються плати за землю для ринків і оренди комунального майна. Деталі розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, хмельницькі ринки звільнили від необхідності сплачувати за оренду землі впродовж березня-квітня. Також на цей період їм встановили нульову ставку по земельному податку.

«Тому вчергове наголошую всім керівникам ринків: оскільки у березні та квітні не потрібно платити за землю, то як мінімум цю частку ви маєте прибрати з абонплати, яку стягуєте з підприємців», — наголосив Олександр Симчишин.

Крім того, виконком ухвалив рішення щодо оренди комунального майна. Насамперед звільнили від її сплати тих орендарів, яких мобілізували до війська. Для решти передбачені знижки від 20-и до 100 відсотків. Поки що йдеться про три місяці: березень, квітень і травень.

«Хтось працював повністю й він отримав незначну знижку. Більшу знижку отримають ті, хто спершу не працював, а тепер відновив роботу. А ось ті, хто досі цього не зробив — повністю звільнений від орендної плати», — зазначив міський голова.

До теми: Симчишин пригрозив директорам хмельницьких ринків, які обдирають підприємців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую