ye-logo.v1.2

Ціни на яйця: за скільки їх купують дитсадки та школи Хмельниччини

Економіка 4317
Середня ціна на яйця у Хмельницькому в закупівельників - 60 гривень. Але є і значно дорожче
Середня ціна на яйця у Хмельницькому в закупівельників - 60 гривень. Але є і значно дорожче. Фото: ілюстративне zn.ua

Середня ціна на яйця в області від 60 до 65 гривень за десяток.

У Хмельницькій області закупівельники купують курячі яйця для навчальних закладів за ціною від 50 до 80 гривень за десяток. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”.

У середньому закупівельники в області купують яйця у діапазоні 6-6,5 гривні за одиницю. Але зустрічаються й значно вищі ціни. Варто зазначити, що в більшості випадків мова йде про оптові закупівлі. 

Найдорожче за яйця платить хмельницький заклад дошкільної освіти № 34 «Тополька». Тут купують продукт за ціною 8 гривень за штуку. Постачальником є ФОП ФОП Гарист Яніна Василівна. За даними порталу clarity-project.info, цей ФОП є досвідченим постачальником, який вже отримав підрядів від різних закупівельників на суму понад 10 мільйонів гривень. Загальна вартість угоди 24 тисячі гривень.

Варто зазначити, що ФОП Гарист Яніна Василівна постачає яйця для іншого хмельницького закладу дошкільної освіти №50 «Лелеченька». Але тут вже ціна 6 гривень за штуку. Загальна вартість угоди 21 тисяча гривень.

Для порівняння Департамент освіти та науки Хмельницької міськради вже провів торги та готується підписати угоду щодо придбання курячих яєць за ціною 60 гривень за десяток. Загальна вартість угоди складе 300 тисяч гривень. 

По 6 гривень за штуку купують яйця й у комунальному закладі загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради".

В цей ж день комунальне підприємство "Хмельницький міський перинатальний центр" укладає угоду на постачання яєць по 51 гривні за десяток. Вартість угоди 12750 гривень, а постачальником є СТОВ "Хорост-Поділля". Той же постачальник і така сама ціна у міської лікарні.

За такою ж ціною знайшов постачальника й Ліщанський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Також щодо Хмельницького, то вища ціна й у закупівлі школи №29. Тут запланували купувати яйця майже по 7 гривень за штуку. Постачальник ФОП Ястремський Віктор Олександрович.

Договір з найнижчою ціною на яйця уклав заклад дошкільної освіти №6 «Ромашка» Красилівської міськради. Вони знайшли постачальника по 50 гривень за десяток яєць.

У тому ж Красилові багатопрофільна лікарня купує продукт не набагато дорожче - по 55 гривень за десяток.

Теофіпольська селищна рада на початку листопада укладає договір на постачання яєць по 52 гривні за десяток.

Подібна ціна й відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

А ось у Летичеві декілька закупівельники укладають угоди за ціною по 70 гривень за десяток яєць. Зокрема, відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради, Летичівський ліцей №2, ясла-садок № 4 тощо.

Розсошанська сільська рада купує продукт дешевше - по 6,5 гривень за штуку. А ось у відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільради готові платити за яйця по 72 гривні за десяток. Ще дорожче відбулася закупівля у Волочиському навчально-виховному комплексі в складі середньо загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії. Там вартість одиниці - 7,5 гривні. Постачальник ФОП Возій Андрій Анатолійович.

Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради знайшли більш дешевшого постачальника - по 68 гривень за десяток.

Нагадаємо, що два місяці поспіль серед продуктів харчування найбільше подорожчання зафіксували саме на яйця. За даними пресслужби Головного управління статистики області, у вересні яйця подорожчали на 21,7 %.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую