ye-logo.v1.2

Банани по 100 гривень, капусту - по 50 купує громада на Хмельниччині для шкіл та дитсадків

Економіка 4815
Ціни, за якими купуватимуть продукти, одні з вищих серед подібних закладів в області
Ціни, за якими купуватимуть продукти, одні з вищих серед подібних закладів в області. Фото: з архіву

У громаді такі ціни пояснюють віддаленістю закладів освіти.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, що на Кам'янеччині, уклав угоду з ФОП Яковенчук Оксана Григорівна щодо постачання овочів та фруктів загальною вартістю 255 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Продукти планується постачати до шкіл та дитячих садків громади не рідше двох разів на тиждень.

Договір укладений без процедури відкритих торгів, адже попередньо оголошені торги не відбулися через брак учасників. Варто зазначити, що ціни на овочі та фрукти, за якими їх планує купляти громада, є значно вищими за ринкові.

Ціни на овочі та фрукти в укладеній угоді

Як повідомила у коментарі сайту “Є” головний бухгалтер відділу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Оксана Дробик, такі ціни обумовлені віддаленістю громади та окремих сіл, в яких розташовані навчальні заклади, а також дефіцитом охочих постачати продукти.

“Ми проводили відкриті торги, але в нас не було жодного учасника. Ми уклали прямий договір”, - підкреслила Оксана Дробик.

За її словами, ціни, що вказані в угоді, відповідають комерційній пропозиції, яку отримав відділ освіти.

“Ми сільська громада, у нас є малокомплектні заклади. У нас є 20 закладів. У кожному закладі вчиться маленька кількість дітей. Є заклади, де ходять 5-7 дітей. Тож у нас є комерційні пропозиції від постачальників, які готові робити розвезення продуктів дрібними партіями. Тобто в рахунок вказана і доставка, яка здійснюється раз або два рази на тиждень. Мережа закладів розкидана. І якщо звернути увагу, то до нас на відкриті торги не прийшов жодний постачальник”, - підкреслила Оксана Дробик.

Ціни, за якими купуватимуть продукти, є найвищими серед подібних закладів в області.

Так, за даними договору, банани планують купувати по 100 гривень за кілограм, апельсини 105 гривень за кілограм, яблука - по 30 гривень за кілограм, огірки та помідори - по 100 гривень за кілограм, моркву, капусту, буряк - по 50 гривень за кілограм.

Для порівняння відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Орининської сільської ради, що також на Кам'янеччині, уклав угоду на постачання продуктів, в якій ціна кілограма капусти - 14 гривень, моркви - 33, буряка - 20, яблук - 15, бананів - 70.

Багатопрофільна центральна районна лікарня Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, яка знаходиться у селі Мукша Китайгородська уклала угоду на постачання овочів, в якій ціна кілограма буряка становить 15 гривень. Така ж вартість капусти.

У Староушицькій селищній раді, за даними договору, ціна кілограма буряка складає 27 гривень, моркви - 36 гривень, капусти 32 гривні, бананів - 60 гривень.

Жванецька сільська рада готується до підписання угоди про постачання продуктів. У ціновій пропозиції учасника капусту планують постачати по 14 гривень за кілограм, моркву по 24 гривні за кілограм, банани по 75 гривень за кілограм.

Комунальна установа “Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю” уклала угоду на постачання продуктів, в якій ціна за кілограм буряка, капусти та яблук складає 15 гривень за кілограм.

За даними порталу clarity-project.info ФОП Яковенчук Оксана Григорівна є постійним постачальником продуктів для відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Раніше Яковенчук також була постійним постачальником продуктів для комунальної установи “Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую