ye-logo.v1.2

То що ж насправді хочуть москвичі?

Економіка 1337 2

Інформація, яка нещодавно з’явилася у ЗМІ, як в Інтернеті, так і на шпальтах кількох видань, про продаж Хмельницького аеропорту, не підтвердилася.

 Точніше, виявилася не повною. «Проскурівський телеграф» раніше (№4 від 26 серпня 2010 року) писав про те, що Хмельницький аеропорт готові купити москвичі, зокрема московське регіональне відділення «Земляцтва вихідців із Хмельницької області». Однак, мова йде лише про одну з чотирьох фірм, яка утворилася після реорганізації підприємства у 1994 році. З того часу на базі авіаційного підприємства «Хмельницький об’єднаний авіаційний загін» діють чотири незалежні організації: комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький», що нале-жить територіальній громаді Хмельницької області, ВАТ «Хмельницьке авіапідприємство «Поділля-Авіа», підпорядковане Фонду Держмайна України, Хмельницька філія держ-підприємства ОПР «Украерорух» та ПП «Універсал-Авіа». Москвичі «кинули оком» саме на «Поділля-Авіа», яке базується на аеродромі КП «Хмельницький аеропорт». Щодо продажу, то Фонд державного майна України лише у цьому році двічі оголошував про продаж ВАТ «Поділля-Авіа», однак Хмельницького аеропорту це не стосується. В комунальному підприємстві «Аеропорт Хмельницький» повідомили, що за останній рік до них звертались особи, зацікавлені у придбанні підприєм-ства, але до логічного завершення, тобто факту купівлі, так жодного разу і не дійшло.  


Коментарі:

Akulina 07.10.2010 17:37

А хто конкретно не отримує зарплатні? там, наскільки відомо з інформації, чотири окремі фірми...

Валерій 29.09.2010 13:37

Щось треба робити.Працюючі в аеропорту вже майже рік не отримають платні.Хто уповноважений цими питаннями займатись, то займайтесь.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую