ye-logo.v1.2

Архітектурний конкурс у Кам’янці-Подільському: преміальний фонд становить 200 тисяч гривень

Економіка 2771
У Кам
У Кам'янці-Подільському в Старому місті на площі Польський ринок, 2, має з'явитися Центр муніципального розвитку. Фото: ілюстративне з архіву

Переможця мають оголосити навесні.

Департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради оголосив відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проєкт реконструкції будівлі, що знаходиться площі Польський ринок, 2. Преміальний фонд конкурсу становить 200 тисяч гривень. І це не бюджетні гроші, а грантові. Кам'янець-Подільська міська рада у партнерстві з ГО "Ейдос" виграли грантовий проєкт на 1 мільйон євро.

«І тепер - оголошуємо про початок конкурсу на кращий ескізний проєкт Центру муніципального розвитку. Там має бути арт-, бізнес-простір, кав'ярня. Його створення відбудеться шляхом реконструкції приміщення міської друкарні, що у самому центрі Старого міста. Впевнений, що він стане ще одним магнітом як для туристів, так і для кам'янчан», - повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Як йдеться в оголошенні про конкурс, яке розміщене на сайті Кам’янець-Подільської міської ради, участь у конкурсі можуть взяти фахівці та авторські колективи фахівців, професійний рівень яких визначається наявністю кваліфікаційного сертифіката архітектора або наявністю такого сертифікату в одного із учасників авторського колективу, що підтверджує спроможність подальшої розробки проєктної документації та реалізації проєкту. Реєструватимуть учасників до 30 січня. А ось прийматимуть конкурсні проєкти до 27 квітня.

Обиратиме переможця конкурсне журі, до складу якого увійшли мер Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, генеральний директор Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Василь Фенцур, головний архітектор області Ірина Дунаєвська, віце-президент Національної спілки архітекторів України Олег Пікущенко, архітектори Марко Савицький, Ганна Бондар, Мілуді Шахуб та ще декілька фахівців. Відзначимо, що усі мають надати згоду на те, щоб стати членами журі.

Читайте також: У Хмельницькому виставили на аукціон третій поверх «Дитячого світу»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую