ye-logo.v1.2

Училище на Хмельниччині хоче придбати комбайн за вісім мільйонів

Економіка 9747
Нова техніка для училища коштуватиме 8 мільйонів
Нова техніка для училища коштуватиме 8 мільйонів. Фото: uagri.pro

За даними сайту «Прозорро» - це найдорожча інвестиція училища за багато років.

Вище професійне училище №36, яке розташоване у селі Балин на Дунаєвеччині, оголосило торги на придбання комбайна орієнтовною вартістю вісім мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання комбайна TC 5.90 New Holland або еквівалента в комплекті із жаткою. Рік виготовлення техніки має бути 2020 чи 2021 рік.

Комбайн New Holland TC 5.90 – збиральна техніка, розроблена відомим виробником сільськогосподарських машин. Розрахований на роботу із сільськогосподарськими територіями великих обсягів. Комбайн спеціалізований на збирання врожаю зернових культур. Відрізняється меншими, ніж у аналогічних зернозбиральних машин, витратами на виконання робіт.

Варто зазначити, що училище у Балині - це, по суті, агрофірма, яка інтегрована з навчальним закладом. Але за даними сайту “Прозорро” такої коштовної техніки навчальний заклад раніше не купував.

Відомо, що у 2020 році училище купило трактор ХТА-250-10 вартістю 1,5 мільйона гривень.

Також училище самотужки виготовляє обладнання.

Як пише пресслужба Хмельницької облради, ВПУ № 36 в селі Балин – це державний заклад освіти третього атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійній (професійно-технічній) освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їхніх інтересів, здібностей та нахилів.

Замовниками кадрів для підготовки кваліфікованих робітників є 59 підприємств регіону. Зокрема, навчальний заклад готує молодших спеціалістів за спеціальністю «агроінженерія» і кваліфікованих робітників за 15 професіями, у тому числі трактористів, слюсарів та водіїв.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую