ye-logo.v1.2

Пільги відміняються

Економіка 1146

З 25 вересня за проїзд у приміському транспорті платитимуть усі

На останній регіональній галузевій раді з питань транспорту при облдержадміністрації було прийнято рішення про те, що з 25 вересня усі без винятку категорії пасажирів платитимуть за проїзд у приміському транспорті.
Як пояснив заступник начальника голови союзу автоперевізників Хмельницької області Петро Стецюк, причина призупинення пільгових перевезень у тому, що від держави транспортники отримали відшкодування лише за квітень цього року. Є надія, що надійдуть кошти ще за травень-червень. А з липня вони взагалі не передбачені.
«В минулому році ми впродовж двох останніх місяців возили пільговиків безкоштовно, – каже Петро Сергійович, – хоча знали, що жодної копійки відшкодувань не отримаємо. Але в цьому – п’ять місяців такої роботи ми не осилимо». Як виявилося, через відсутність коштів на відшкодування пільгових перевезень, транспортники Хмельниччини постраждали чи не найбільше, адже, якщо в інших областях кількість пільговиків обмежувалась, то, за словами Петра Сергійовича, були зафіксовані факти, коли в автобусі не було жодного платного пасажира.
Щодо проїзду в міському транспорті, то в управлінні транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради нам сказали, що в обласному центрі пільговики як і раніше, їздитимуть безкоштовно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую