ye-logo.v1.2

Громаді повернули землі, виділені під будівництво сонячної електростанції

Економіка 2415
Будівництво сонячної електростанції на ділянці так і не розпочалось
Будівництво сонячної електростанції на ділянці так і не розпочалось. Фото: ілюстративне pixabay.com

Товариство, яке узяло їх в оренду, порушило умови угоди.

На Кам’янеччині прокуратура домоглась повернення у комунальну власність земель енергетики вартістю 576 мільйонів гривень. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Зазначають, що за результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом прийнято рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 40 гектарів.

«У 2019 року Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою передано в оренду товариству ділянку для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця. Землю було надано в користування терміном на 49 років із встановленою орендною платою.

Проте земельна ділянка за цільовим призначенням не використовувалась, будівництво сонячної електростанції так і не розпочалось, а товариство протягом трьох років не сплачувало орендної плати. В результаті громада недоотримала понад 3 мільйони гривень», - зазначають в прокуратурі.

Відтак, реагуючи на ці порушення, прокурори звернулись з позовом до суду.
Рішенням Господарського суду Хмельницької області договір оренди розірвали, а земельна ділянка підлягає поверненню до комунальної власності.

Читайте також: Ще одна громада на Хмельниччині хоче встановити укриття у вигляді «будинку хоббіта».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую