ye-logo.v1.2

Понад 600 мільйонів гривень на ремонт доріг на Хмельниччині: які траси планують оновити

Економіка 5404
Одна з доріг, що відремонтують, веде до ділянки траси, яку називають "Тещин ящик"
Одна з доріг, що відремонтують, веде до ділянки траси, яку називають "Тещин ящик". Фото: ілюстративне фото km.ukravtodor.gov.ua

Завершити тендери планують у травні.

Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” оголосила торги на ремонт доріг в області на загальну суму 654 мільйона гривень. Про йдеться на сайті “Прозорро”.

Найбільший тендер Служба місцевих доріг Хмельниччини оголосила на проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О230819 Грушка - Чабанівка км 0+000 – км 4+900.

Очікувана вартість робіт 244 мільйони гривень.

У березні Служба місцевих доріг Хмельниччини уклала угоду з хмельницьким відділом держінституту “Укрдніпродор” щодо розробки проєктно-кошторисної документації для ремонту цієї дороги. Вартість проєкту склала 559,5 тисяч гривень.

Ще Служба місцевих доріг Хмельниччини оголосила торги на капітальний ремонт дороги від села Редвинці до міжнародної траси М-12. Очікувана вартість робіт становить 185,9 мільйонів гривень.

За даними медіа, в 2019 році на цій дорозі проводили ремонт мосту.

Очікувана вартість ремонту ще одного автомобільного шляху, який з’єднує село Шпичинці та трасу Житомир-Чернівці, становить 169,9 мільйона гривень.

За даними сайту “Прозорро”, в 2021-2022 роках проводився поточний середній ремонт цієї дороги. Підрядником було ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56, яке виконаний ремонт отримало 9,6 мільйона гривень.

Крім того, Служба місцевих доріг Хмельниччини оголосила тендер на дорогу, яка з’єднує трасу Житомир-Чернівці та село Гуменці. Очікувана вартість робіт 54,4 мільйона гривень.

Нагадаємо, що в 2019 році дорожники завершили ремонтні роботи на одній із найнебезпечніших доріг Хмельниччини – «Тещиному язику», що неподалік Кам’янця-Подільського.

Капітальний ремонт аварійно-небезпечної ділянки дороги Житомир - Чернівці в районі села Гуменці коштував 298 мільйонів гривень. Підрядником було ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво». Ця фірма провела розширення дорожнього покриття, влаштування асфальту, встановила бар’єрне огородження та нанесла дорожню розмітку. Окрім цього, був проведений капітальний ремонт мосту через річку Мукша, що є частиною аварійно-небезпечної ділянки автодороги.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую