ye-logo.v1.2

На Хмельниччині купують нові шкільні автобуси на 80 мільйонів гривень

Економіка 2220
Автобуси планують поставити до 1-го вересня
Автобуси планують поставити до 1-го вересня. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Придбати планують 27 нових шкільних автобусів.

Комунальне підприємство "Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти" планує закупити 27 шкільних автобусів за 80 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

В даному випадку комунальники не проводили відкритих торгів, а обмежились запитом цінових пропозицій у трьох підприємств, які могли поставити техніку.

Найдешевша пропозиція - 80,2 мільйона гривень була у ТОВ “Авто-Бас”, яке в останні роки регулярно вигравало підряди на постачання шкільних автобусів на Хмельниччину.

Також свої пропозиції надіслали ТОВ “Торговий дім “Еталон-Авто” (80,7 мільйона гривень) та ПрАТ “Хмельниччина-Авто” (81 мільйон гривень).

Вони запропонували поставити автобуси ATAMAN (D093S2). Вартість одного автобуса майже три мільйона гривень.

Зазначено, що автобус розрахований на 31 сидяче місце, в тому числі 28 - для школярів. Звертають увагу, що в автобусах немає місць для сидіння школярів з обмеженою здатністю до пересування. Вимоги щодо наявності таких місць комунальники не висували.

Колір автобусів жовтий, а максимальна швидкість не має перевищувати 70 кілометрів на годину. Цей транспорт повинен бути виготовлений не раніше 2022 року. Крім того, гарантійний термін для автобусів має бути не менше, ніж 24 місяці, або 100 тисяч кілометрів пробігу.

Автобуси мають поставити до першого вересня.

Минулого року ТОВ “Авто-Бас” також виграло тендер на постачання автобусів для 15-ти громад Хмельницької області.

“Сайт “Є” писав, що у 2021 році для одинадцяти громад Хмельницької області придбали 14 нових шкільних автобусів. Тоді переможцями тендерів були два товариства з обмеженою відповідальністю: столичне «Авто-Бас» та «Торговий Дім «Еталон Авто» з Київської області, але зі швейцарським капіталом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую