ye-logo.v1.2

Автобуси для школярів за понад 27 мільйонів: які громади Хмельниччини їх отримають

Суспільство 6461
14 автобусів призначені для одинадцяти громад краю
14 автобусів призначені для одинадцяти громад краю. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Нові шкільні автобуси вже надійшли у Красилів і Гриців.

Для одинадцяти громад Хмельницької області придбали 14 нових шкільних автобусів. Їм має поставити два товариства з обмеженою відповідальністю: столичне «Авто-Бас» та «Торговий Дім «Еталон Авто» з Київської області, але зі швейцарським капіталом. Частину угод вже укладено й деякі громади, як Красилів і Гриців вже отримали новий шкільний транспорт. Решта — поки в очікуванні.

Згідно з інформацією порталу «Прозоро», у нових автобусах має бути не менше 32 місць для сидіння та дизельний двигун. Їх колір — жовтий, а максимальна швидкість не має перевищувати 70 кілометрів на годину. Це транспорт повинен бути виготовлений не раніше минулого року.

Хоча тендер був один, він складався з одинадцяти лотів, тобто по лоту на громаду. Таким чином їх «розіграли» між собою два учасники. Частину перемог здобуло ТОВ «Авто-Бас», а іншу — «Торговий Дім «Еталон Авто».

Очікувана вартість 14 автобусів була визначена на рівні 27 мільйонів 300 тисяч гривень. Втім, після поведеного тендеру ціна шкільного транспорту знизилася на понад 137 тисяч гривень.

Які громади отримали й отримають автобуси від ТОВ «Авто-Бас»

Це товариство з обмеженою відповідальністю здобуло перемогу на постачання семи автобусів марки «ATAMAN D093S2», запропонувавши на сто гривень менше, ніж єдиний конкурент. Їх мають отримати такі громади:

 • Стара Синява — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 150 гривень;
 • Гриців — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 150 гривень;
 • Красилів — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 150 гривень;
 • Білогір’я — два автобуси за 3 мільйони 880 тисяч 400 гривень.
 • Летичів — один автобус 1 мільйон 940 тисяч 150 гривень;
 • Нова Ушиця — один автобус 1 мільйон 940 тисяч 150 гривень.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації, ці автобуси 1 вересня вже отримали Гриців і Красилів. Переважна частина їх вартості припадає на субвенцію з державного бюджету, а приблизно 600 тисяч гривень — співфінансування з місцевої скарбниці територіальної громади.

Що відомо про ТОВ «Авто-Бас»

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Авто-Бас» зареєстроване у Києві. Його статутний капітал становить 10 тисяч гривень, а основним видом діяльності зазначено «Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів».

Керівником і водночас кінцевим бенефіціарним власником є Свідерок Олександр Володимирович. До речі, місцем його реєстрації вказані Віньківці Хмельницької області.

Які громади отримали й отримають автобуси від ТОВ «ТД «Еталон Авто»

У решті лотів перемогу здобув інший учасник тендеру — ТОВ «Торговий Дім «Еталон Авто». На час написання матеріалу Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти Хмельницької обласної ради ще не опублікував підписаного з ним договору, у якому були б вказані конкретні терміни постачання семи автобусів. Однак відомо, що їх мають отримати такі громади:

 • Дунаївці — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 215 гривень (на 35 гривень менше, ніж єдиний конкурент);
 • Антоніни — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 215 гривень(на 35 гривень менше, ніж єдиний конкурент);
 • Полонне — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч 215 гривень(на 35 гривень менше, ніж єдиний конкурент);
 • Плужне — один автобус за 1 мільйон 940 тисяч гривень (на 250 гривень менше, ніж єдиний конкурент);
 • Теофіполь — три автобуси за 5 мільйонів 820 тисяч 645 гривень (на 105 гривень менше, ніж єдиний конкурент).

Що відомо про ТОВ «ТД «Еталон Авто»

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Торговий Дім «Еталон Авто» зареєстроване на Київщині — у селі Проліски Бориспільського району. Його статутний капітал становить 34 мільйони 248 тисяч 190 гривень, а основним видом діяльності зазначено «Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками».

Керує цим товариством Шкарупін Вадим Олександрович. Однак його засновниками вказані громадянин Швейцарії Швотцер Петер Герберт і столичне ТОВ «Бодмін-Україна». До речі, кінцевим бенефіціарним власником останнього теж є Петер Швотцер.

Читайте також: Із ліфтом і сучасною їдальнею: на Виставці відкрили новий корпус НВО №1 (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую