ye-logo.v1.2

На Хмельниччині планують придбати шкільні автобуси майже на 50 мільйонів: які громади їх отримають

Суспільство 2732
Такі автобуси купували минулого року
Такі автобуси купували минулого року. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

15 громад області отримають нові шкільні автобуси.

Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти оголосив тендер на придбання шкільних автобусів для 15-и громад Хмельницької області. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

У нових автобусах має бути не менше 31 місця для сидіння та дизельний двигун. Їх колір — жовтий, а максимальна швидкість не має перевищувати 70 кілометрів на годину. Цей транспорт повинен бути виготовлений не раніше 2022 року. Крім того, гарантійний термін для автобусів має бути не менше, ніж 24 місяці, або 100 тисяч кілометрів пробігу.

По два автобуси планують придбати для трьох громад: Городоцької міської тергромади, Теофіпольської селищної тергромади та Чемеровецької селищної тергромади.

Для решти громад придбають по одному шкільному автобусу. Так, транспорт для школярів після проведення торгів мають отримати такі громади: Антонінська, Деражнянська, Зіньківська, Ізяславська, Красилівська, Летичівська, Меджибізька, Новоушицька, Орининська, Полонська, Староостропільська, Старосинявська.

Загальна очікувана вартість закупівлі 46,8 мільйона гривень.

Аукціон мають провести 4 листопада. Дата постачання автобусів - до 20 грудня 2022 року.

Раніше “Сайт “Є” писав, що у 2021 році для одинадцяти громад Хмельницької області придбали 14 нових шкільних автобусів. Тоді переможцями тендерів були два товариства з обмеженою відповідальністю: столичне «Авто-Бас» та «Торговий Дім «Еталон Авто» з Київської області, але зі швейцарським капіталом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую