ye-logo.v1.2

У Шепетівці продають будівлю колишнього кінотеатру та центру культури за двісті тисяч

Економіка 2498
Чергова спроба продати та відновити кінотеатр
Чергова спроба продати та відновити кінотеатр. Фото: prozorro.sale

Нова спроба продати кінотеатр у Шепетівці.

Шепетівська міська рада виставила на продаж будівлю міського центру культури та дозвілля імені Островського. Стартова вартість нерухомості - 200 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі міського центру культури та дозвілля загальною площею 1826,80 квадратний метрів, що знаходиться по вулиці Героїв Небесної Сотні, 50. Будівля зведена у 1965 році.

Колись в цій будівлі був розташований найбільший у місті кінотеатр, який мав два зали — червоний та блакитний, розраховані на однакову кількість глядачів — по 409 осіб.

Теперішній стан будівлі всередині. Фото prozorro.sale

Це вже не перша спроба продати будівлю. Раніше сайт “Є” писав, що перше рішення було прийняте в 2018 році. Тоді кінотеатр та земельну ділянку пло­щею 2173 квад­ратних мет­рів придбало ТОВ «Ви­роб­ни­че об’єд­нання «КМЗ» із Ки­єва. Вар­тість об’єк­та про­да­жу склала 3 міль­йони 371 ти­ся­ча 400 гри­вень.

За даними ЗМІ, у 2019 році суд розірвав угоду про купівлю будівлі кінотеатру та повернув її до власності міськради.

Варто зазначити, що умови аукціону вимагають від майбутнього переможця виконати капітальний ремонт споруди і відновити роботу кінотеатру протягом двох років з моменту підписання договору купівлі-продажу.

Приміщення потребує ремонту. Фото prozorro.sale

Крім того, поряд з будівлею кінотеатру майбутній власник має організувати паркінг та схему дорожнього руху. Щодо земельної ділянки, то вона не переходить у право власності.

Торги заплановані на 13 липня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую