ye-logo.v1.2

Продаж будівлі бібліотеки у Шепетівці: під час торгів ціна зросла всемеро

Економіка 2204
За будівлю колишньої бібліотеки точились активні торги
За будівлю колишньої бібліотеки точились активні торги. Фото: prozorro.sale

На торги прийшли вісім учасників.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради провів торги з продажу будівлі колишньої бібліотеки. За результатами торгів ціна зросла з 231 тисячі гривень до майже півтора мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на продаж виставили одноповерхову будівлю колишньої бібліотеки по вулиці Судилківська, 15, площею 325,8 квадратних метра. Будівлю ввели в експлуатацію у 1976 році.

В будівлі є електрика, централізоване водопостачання та індивідуальне опалення. Раніше в приміщенні була розташована бібліотека, останнім часам споруда була на балансі місцевої амбулаторії.

Стартова ціна нерухомості - 231,6 тисяч гривень. На торги прийшли вісім учасників: ФОП Криворчук Володимир Миколайович, ТОВ "Іскра-Транс-Логістік", Хоменко Олександр Вікторович, ТОВ "Вудстік", Матвійчук Тетяна Олександрівна, Павлійчук Інна Володимирівна, ТОВ "Вітаком" та Гладкий Микола Віталійович.

Найбільші пропозиції були від Тетяни Матвійчук та Інни Павлійчук. Остання запропонувала 1 мільйон 499 тисяч гривень.

Відомо, що Інна Павлійчук - підприємниця, яка є засновницею кількох фірм у Хмельницькій області, зокрема тих, що торгують овочами.

Тепер переможець торгів має повністю сплатити суму. Додамо, що не завжди переможці торгів погоджуються сплатити суму, яку вони пропонували під час аукціону і тоді процедуру проводять заново.

Нагадаємо, що у грудні Ізяславська міська рада виставила на продаж будівлю колишньої бібліотеки. Стартова вартість споруди була 4,92 мільйона гривень, але аукціон не відбувся.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую