ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зросли обсяги експорту та імпорту товарів

Економіка 1525
"Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 107 країн світу", - повідомили в управлінні статистики у Хмельницькій області
"Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 107 країн світу", - повідомили в управлінні статистики у Хмельницькій області. Фото: prompolit.info

Утім, з яким країнами торгують підприємства, поки не називають.

У січні–червні цього року обсяги експорту та імпорту товарів становили 431,3 та 322,3 мільонів доларів США відповідно. Порівняно з таким переіодом минулого року експорт збільшився на 28,2% (95 млн.дол.), імпорт – на 8,9% (26,2 млн.дол.). Такі дані наводять в управлінні статистики у Хмельницькій області.

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 107 країн світу. Утім, якими саме – не оприлюднюють. Такі дані будуть оприлюднені після завершення встановленого Законом України «Про захист інтересів суб'єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» терміну для подання статистичної та фінансової звітності.

«У загальному обсязі експорту товарів найбільшу питому вагу становили продукти рослинного походження (42,4%), готові харчові продукти (14,1%), жири та олії тваринного або рослинного походження (11,7%), машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання (7,7%), рiзнi промислові товари (6,3%).

Основу структури імпорту товарів становили машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, а також мiнеральнi продукти (по 19,0%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (14,2%), засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби (12,3%), продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості (10,6%), недорогоцінні метали та вироби з них (6,6%), текстильні матеріали та текстильні вироби (6,2%)», - йдеться у пресвипуску обласного управління статистики.

Читайте також: У Городку продадуть право на оренду колишнього кагатного поля біля цукрового заводу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую