ye-logo.v1.2

Держгеонадра продає за 6 мільйонів дозвіл на видобуток питної води у Хмельницькому районі

Економіка 7481
Дебет свердловини 5 кубічних метрів води на годину
Дебет свердловини 5 кубічних метрів води на годину. Фото: ілюстративне фото dtkt.ua

Дослідна викачка води проводилась у 2022 році.

Державна служба геології та надр України виставила на продаж спеціальний дозвіл на користування надрами на ділянці Яромирська, де розташована свердловина № 209 на території Хмельницького району.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Ділянка Яромирська знаходиться в центральній частині села Велика Яромирка Хмельницького району.

Свердловина № 209 пробурена у жовтні 1981 році. Глибина свердловини – 100 метрів. Свердловина безфільтрова. На глибині 30 метрів. свердловиною розкрито водоносний комплекс у відкладах міоцену (вапняк сірий тріщинуватий).

За даними дослідної відкачки, яка проводилась у 2022 році, дебіт свердловини склав 5,0 кубічних метрів на годину. Водоносний горизонт у міоценових відкладах є захищеним.

Тож на продаж держгеонадра виставили спеціальний дозвіл на дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням підземних вод для нецентралізованого водопостачання.

Мова йде про дозвіл на на користування надрами протягом 20 років. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами.

Стартова ціна дозволу - 6,38 мільйона гривень.

Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні - один мільйон 276 тисяч гривень. Проведення аукціону запланували на 10 жовтня.

Раніше сайт “Є” писав, що київське ТОВ “Контур” перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую