ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пройшли нові торги з продажу старовинного будинку в центрі міста

Економіка 10096
На перших торгах за будинок пропонували більшу суму
На перших торгах за будинок пропонували більшу суму. Фото: prozorro.sale

На них за будинок запропонували три мільйони гривень.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради повторні торги щодо продажу будинку в центрі міста на вулиці Грушевського. За будинок запропонували три мільйони гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж одноповерхового будинку на вулиці Грушевського, 93. Будинок звели наприкінці ХІХ - початку ХХ сторіччя. Останнім часом будівлю не експлуатували та вона потребує ремонту.

Варто зазначити, що будинок належить до пам'яток архітектури та включений до Переліку щойно виявлених об'єктів культурної спадщини Хмельницької області у 2020 році.

Будівля розташована на земельній ділянці загальною площею 0,0645 гектара з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Будівлю виставили на продаж без земельної ділянки.

Це вже не перші торги з продажу цього будинку. Раніше сайт “Є” писав про аукціон, який відбувся у липні. ТОВ “Русь інвест” Ольги Мандзюк запропонувало за будинок п'ять мільйонів гривень, але кошти так і не сплатило. Тож аукціон провели заново.

Стартова ціна будинку становила один мільйон 168 тисяч гривень. На торги прийшли два учасники: приватне підприємство “Укрбудсервіс Поділля” та ТОВ “Нова цем”. Компанія “Нова цем” запропонувала більшу суму - 3,1 мільйона гривень.

Засновником цієї фірми є Андрій Мандзюк.

Варто зазначити, що є зв'язок між Ольгою Мандзюк - власницею ПП “Русь Інвест”, яке відмовилось сплачувати за будинок після перших торгів та Андрієм Мандзюком - власником ТОВ “Нова цем” - фірми, що перемогла на нових торгах.

За даними аналітичної системи YouControl, Андрій Мандзюк зареєстрований у будинку, який належить Ользі Мандзюк.

На даний момент переможець має сплатити запропоновану суму та укласти угоду.

Читайте також: Фонд держмайна продає протезний завод у Хмельницькому за 50 мільйонів гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую