ye-logo.v1.2

Фонд держмайна продає протезний завод у Хмельницькому за 50 мільйонів гривень

Економіка 6723
У власності підприємства є два корпуси та гараж
У власності підприємства є два корпуси та гараж. Фото: prozorro.sale

На підприємстві працює 47 осіб.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях оголосило торги з продажу єдиного майнового комплексу Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Стартова вартість комплексу майже 50 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

За даними фонду держмайна, на підприємстві працює 47 осіб.

Основним видом діяльності є виготовлення стоматологічних інструментів і матеріалів.


Основний корпус заводу Фото: prozorro.sale

За останні три роки підприємство продало виготовленої продукції на суму 81 мільйон гривень, зокрема, протезно-ортопедичні вироби, ортопедичне взуття, а також ремонт допоміжних засобів реабілітації.

На підприємстві немає простроченої кредиторської заборгованості, але є поточна заборгованість за товари на суму 4,1 мільйона гривень. При цьому дебіторська заборгованість, тобто гроші, які винні підприємству, вища - понад сім мільйонів гривень.

Підприємство має у власності будівлю з надбудовою стаціонару первинного, складного протезування та реабілітації площею понад 2500 квадратних метрів, а також господарську будівлю із реабілітаційним відділенням стаціонару. Крім того, у власності підприємства є шість автівок.


Споруда на території підприємства Фото: prozorro.sale

Варто зазначити, що переможець торгів має зберегти профіль діяльності підприємства впродовж 10 років. Також має погасити заборгованість перед бюджетом та з заробітної плати, яка складається на дату аукціону. Крім того, протягом шести місяців заборонено звільнення працівників з ініціативи нового власника чи уповноваженого ним органу.

Стартова вартість комплексу 49 мільйонів 460 тисяч гривень. Гарантійний внесок для участі в торгах становить майже десять мільйонів гривень.

Аукціон запланували на 18 жовтня.

Раніше сайт “Є” писав, що Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело торги на два об'єкти нерухомості на території Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую