ye-logo.v1.2

За пам'ятку архітектури в центрі Хмельницького на торгах запропонували п'ять мільйонів гривень

Економіка 2849
Будинок розташований у центрі міста
Будинок розташований у центрі міста. Фото: prozorro.sale

На аукціон прийшли троє учасників.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги щодо продажу будинку в центрі міста на вулиці Грушевського. Під час торгів ціна будівлі зросла вп'ятеро. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж одноповерхового будинку на вулиці Грушевського, 93. Будинок звели наприкінці ХІХ - початку ХХ сторіччя. Останнім часом будівля не експлуатувалась та потребує ремонту.

Варто зазначити, що будинок належить до пам'яток архітектури та включений до Переліку щойно виявлених об'єктів культурної спадщини Хмельницької області у 2020 році.

Будівля розташована на земельній ділянці загальною площею 0,0645 гектара з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Будівлю виставили на продаж без земельної ділянки.

Стартова ціна будівлі була 1 мільйон 160 тисяч гривень.

На троги прийшли троє учасників: Підмурняк Таїсія Андріївна, приватне підприємство "Русь Інвест" та Мартинюк Віта Борисівна.

Віта Мартинюк запропонувала 5 мільйонів гривень за будівлю, а приватне підприємство "Русь Інвест" на гривню більше, після чого й стало переможцем торгів. Тепер фірма має сплатити зазначену суму.

Також переможець торгів має в 20-денний термін укласти попередній договір про укладання в майбутньому охоронного договору щодо захисту пам'ятки культурної спадщини.

Засновником фірми є Ольга Мандзюк. Компанія займається продажем будівельних матеріалів. В 2020 році Антимонопольний комітет України відкривав справу, щодо “Русь Інвест”. Підприємців підозрювані у змові на торгах щодо постачання цементу.

Раніше сайт “Є” писав, що Регіональне відділення Фонду Держмайна України у Вінницькій та Хмельницькій областях продало державне підприємство, якому належав особняк 19-го сторіччя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую