ye-logo.v1.2

У громаді на Хмельниччині відремонтують очисні споруди за 115 мільйонів гривень

Економіка 4799
Очисні споруди у Волочиську застарілі та нееколонічні
Очисні споруди у Волочиську застарілі та нееколонічні. Фото: volochyska-gromada.gov.ua

Розпочати реалізацію проєкту хотіли ще десять років тому, але не було фінансування.

Волочиська міська рада оголосила торги на реконструкцію каналізаційних очисних споруд вартістю 115,7 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про реконструкцію каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 кубічних метрів на добу у Волочиську.

Міські очисні споруди розташовані на південний схід від міста на відстані півтора кілометри від нього. Вони призначені для очищення господарсько — побутових стічних вод біологічним методом, скидання зворотних вод здійснюється в річку Бованець. Проектна потужність очисних споруд, які працюють зараз, 4.5 тисяч кубічних метрів на добу. Очисні споруди знаходяться в аварійному стані, особливо аеротенки. Департамент екології та природних ресурсів обладміністрації відмічав неефективність роботи очисних споруд у Волочиську.

Проєкт реконструкції очисних споруд розпочали ще у 2014 році. У цінах 2016 року вартість робіт планувалась близько 30 мільйонів гривень.Однак, грошей на проведення робіт так і не знайшли.

В 2023 році проєкт почали реалізовувати за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку. За умовами проєкту, 20 відсотків коштів має виділити міськрада, решта - кредитні, грантові та державні кошти.

За інформацією міськради, на реалізацію першої черги даного проєкту Європейським банком уже виділено 35 мільйонів гривень та сім мільйонів гривень буде виділено з міського бюджету.

Роботи планують завершити до кінця 2024 року.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" провело торги на реконструкцію водогону в центрі міста. Мова йде про реконструкцію водогону від вулиці Проскурівської по провулку Проскурівському, вулиці Пилипчука до провулку Шевченка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую