ye-logo.v1.2

У центрі Хмельницького замінять водогін за 5 мільйонів гривень

Суспільство 2811
В центрі міста оновлять водогін
В центрі міста оновлять водогін. Фото: khm.gov.ua

Роботи мають бути завершені до кінця наступного року.

Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" оголосило торги на реконструкцію водогону в центрі міста очікуваною вартістю 5,2 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про реконструкцію водогону від вулиці Проскурівської по провулку Проскурівському, вулиці Пилипчука до провулку Шевченка. Цей проєкт також згадується ще у інвестиційній програмі комунального підприємства у 2020 році.

Мова йде про реконструкції ділянки сталевого водогону діаметром 500 мм із заміною на поліетиленовий водогін діаметром 400 мм. 

“Проєкт зумовлений збільшенням частоти аварійно-відновлювальних робіт на відповідній ділянці сталевого водопроводу, що проходить проїжджою частиною вулиці із значно завантаженим трафіком руху транспорту. Даний водопровід експлуатується з 1976 року і на сьогоднішній день водопровід повністю відпрацював свій експлуатаційний та технічний ресурс”, - йдеться у тексті інвестиційної програми “Хмельницькводоканала”.

Варто зазначити, що якщо спочатку кошторис проєкту оцінювали у 2,9 мільйона гривень, то після повномасштабного вторгнення рф на територію України зараз очікувана вартість склала 5,2 мільйона гривень.

На сайті “Прозорро” вказано, що роботи з реконструкції мають бути завершені до кінця 2024 року.

Раніше “Сайт “Є” писав, що міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" оголосило тендер на будівництво ділянки водогону очікуваною вартістю 7,6 мільйона гривень. Мова йде про будівництво ділянки водогону по вулиці Костя Степанкова.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую