ye-logo.v1.2

На Хмельниччині Фонд держмайна може отримати шість мільйонів гривень від продажу майна лісгоспу

Економіка 2970
За нерухомість біля вокзалу в Шепетівці заплатять 900 тисяч гривень
За нерухомість біля вокзалу в Шепетівці заплатять 900 тисяч гривень. Фото: prozorro.sale

Торги на продаж майна біля залізничного вокзалу провели з другої спроби.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях провело торги з продажу нерухомості, яка належала Шепетівському лісовому господарству. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, пройшли торги з продажу комплексу будівель та споруд, які розташовані у Шепетівці по вулиці Новоград-Волинське шосе, 6.

Мова йде про лісопереробний цех з конторою та ангаром площею 1646 квадратних метрів, лісопильний цех площею 171,9 квадратних метрів; стружковий цех площею 257,3 квадратних метрів, а також котельню з сушкою та піднавіс сушильної камери.

Одне з виставлених на продаж приміщень. Фото: prozorro.sale

На торги прийшов лише один учасник - ФОП Тімощук Ігор Іванович, який запропонував за нерухомість п'ять мільйонів 339 тисяч гривень. Цей підприємець займається виробництвом меблів, які продає, в тому числі за кордон.

Крім того, з другої спроби регіональному фонду держмайна вдалось провести аукціон на продаж нерухомості біля залізничного вокзалу у Шепетівці.

Сайт “Є” ye.ua писав, що мова йде про продаж трьох об'єктів, які належали Шепетівському лісовому господарству. Зокрема, на продаж виставили двоповерхову будівлю приміщення контори з вбудованим магазином площею 392,4 квадратних метра. Крім того, продається одноповерхова будівля склад-гараж площею 605,5 квадратних метрів та ангар площею 951,7 квадратних метра.

Серед майна, яке продається, ангар. Фото: prozorro.sale

Всі приміщення розташовані по вулиці Героїв Небесної Сотні, 131 у Шепетівці. Перший аукціон не відбувся через відсутність учасників. Тепер ж в торгах взяли участь двоє підприємців.

Стартова ціна нерухомості була 559,5 тисяч гривень. Тимощук Юрій Петрович запропонував придбати нерухомість за 900 тисяч гривень, а Яцкевич Єлізавета Миколаївна - 901 тисячу гривень та виграла торги.

Тепер переможці торгів мають підписати протокол та сплатити кошти за нерухомість.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую