ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виставили на аукціон комунальну частку кінотеатру «Сілістра»

Економіка 2761
В оренду віддадуть комунальну частину кінотеатра "Сілістра"
В оренду віддадуть комунальну частину кінотеатра "Сілістра". Фото: wikipedia.org

Приміщення мають намір передати в оренду.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило торги на передачу в оренду комунальної частки кінотеатру “Сілістра”. Стартова вартість місячної орендної плати 243,8 тисячі гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, раніше сайт “Є” ye.ua" писав, що наприкінці листопада 2023 року Віктор Вікарчук перестав бути власником клубу “СВ” та частини приміщень кінотеатру “Сілістра”Власницею приміщень комплексу “СВ-клуб” стала мати депутата Хмельницької міськради Віталія Худецького - Ніна Худецька.

А ось власниками 24 відсотків комплексу приміщень кінотеатру “Сілістра” стало ТОВ “ВМ-Поділля”. Цікаво, що ТОВ “ВМ-Поділля” отримало у власність нерухомість по договору дарування. ТОВ “ВМ-Поділля” створене у вересні цього року. Єдиним засновником є Юрій Ребих. Він також є співзасновником цілої низки підприємств у Хмельницькому, які займаються забудовою.

Тож Управління житлової політики і майна міськради тепер планує передати в оренду іншу частину кінотеатру, яка залишилась у комунальній власності.

Мова йде про передачу в оренду приміщення площею 1 460,1 квадратних метрів, які є частиною цілісного майнового комплексу кінотеатру "Сілістра" і являє собою 76/100 частки в цьому комплексі. В оренду передають приміщення, які розташовані на першому, другому та третьому поверхах, а також в підвалі будівлі.

Частина приміщень, які передають в оренду Фото: prozorro.sale

Варто зазначити, що ці приміщення не мають окремого входу, а тому доступ до нього здійснюється через приміщення, яке перебуває в приватній власності.

Стартова вартість місячної орендної плати 243,8 тисячі гривень. Гарантійний внесок для участі у торгах - 195,9 тисячі гривень.

Аукціон запланували на 10 січня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую