ye-logo.v1.2

Під час торгів вартість дозволу на видобуток піску на Хмельниччині сягнула 11 мільйонів гривень

Економіка 2179
Пройшли торги на видобуток піску біля Нетішина
Пройшли торги на видобуток піску біля Нетішина. Фото: ілюстративне nadra.info

В аукціоні взяли участь три підприємства.

Державна служба геології та надр України провела торги з продажу спеціального дозволу на користування надрами з видобування піску на Нетішинській ділянці. Під час аукціону вартість дозволу зросла з 817 тисяч гривень до 11 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що ця Нетішинська ділянка в адміністративному відношенні розташована на відстані 2,7 кілометра на південний захід від міста на лівому березі річки Горинь.

Енергопостачання майбутнього кар'єру можливе від електромережі Хмельницької АЕС, що проходить поблизу ділянки робіт вздовж автодороги.

На продаж Держгеонадра виставили спеціальний дозвіл на дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням піску. Мова йде про дозвіл на на користування надрами протягом 20 років.

Стартова ціна дозволу була 817,9 тисячі гривень. В аукціоні взяли участь три підприємства: Виробничо-комерційне приватне підприємство «Явір-Транс», ТОВ «Борисівський кар'єр» та ТОВ “Пісок-ресурс”, яке і виграло торги, запропонувавши 11 мільйонів гривень.

Це підприємство створене лише 15 грудня 2023 року у Дніпрі. За даними сайту YouControl директором та засновником є Олена Мозгова.

Олена Мозгова також є співзасновником фірми “Гесла ЛТД”, в якій її партнером є власник заводу сухих будівельних сумішей “Біон” В'ячеслав Лобода.

Тепер переможці мають підписати протокол та сплатити запропоновану суму.

Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що київське ТОВ “Контур” перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую