ye-logo.v1.2

В селі Красилівської громади побудують новий водогін за вісім мільйонів

Економіка 3992
Роботи з будівництва водогону планують провести протягом року
Роботи з будівництва водогону планують провести протягом року. Фото: krasyliv-rada.gov.ua

Для будівництва закуплять понад 7 тисяч 500 метрів труб.

Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства оголосило тендер на будівництво нового водогону вартістю 7 мільйонів 990 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про будівництво нової водопровідної мережі у селі Слобідка-Красилівська. Під час проведення робіт планується прокласти понад сім з половиною кілометрів труб. Крім того, вздовж водогону облаштують 23 оглядових люки, встановлять 16 пожежних гідрантів. Роботи планують завершити до кінця року.

Раніше водопостачання у селі відбулося за рахунок артезіанських свердловин. В 2020 році уклали угоду на будівництво свердловини для громадських потреб.

Визначити підрядника мають 12 лютого.

Нагадаємо, раніше сайт “Є”ye.ua писав, що в 2023 році міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" побудувало другу чергу водогону в селі Шаровечка, що в Хмельницькій громаді.

Крім того, восени 2023 року Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міськради підписало договір на будівництво нового водогону в селі Велика Калинівка, що входить до Хмельницької міської територіальної громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую