ye-logo.v1.2

У Городку планують передати в оренду понад сто гектарів землі під будівництво підприємств

Економіка 5458
Від продажу права оренди землі у Городку планують отримати близько трьох мільйонів
Від продажу права оренди землі у Городку планують отримати близько трьох мільйонів. Фото: prozorro.sale

Три ділянки, право оренди на які продається, розташовані на Заводській площі.

Городоцька міська рада оголосила одразу чотири аукціони на передачу в оренду земельних ділянок загальною площею понад 120 гектарів землі. Більшість ділянок розташовані неподалік колишнього кагатного поля. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, на торги виставили право оренди земельної ділянки розміром 99,4 гектара землі. Стартова вартість продажу права оренди склала 2 мільйони 187 тисяч гривень.

Також продається право оренди земельної ділянки комунальної власності, площею 8,9 гектара і стартовою вартістю 384 тисячі гривень.

Ще одна ділянка має площу 10,72 гектара, а стартова вартість продажу права оренди становить 235,9 тисячі гривень.

Ділянки також розташовані на Заводській площі

Всі три ділянки планують передати в оренду на 35 років. Земля розташована на вулиці Заводська площа у Городку.

Також всі ділянки мають цільове призначення: для розміщення та експлуатації підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з умовою переробки сільськогосподарської продукції та іншого виробництва на інноваційних, високотехнологічних і екологічних підприємствах.

Крім того, продається право оренди на ще одну ділянку - площею 1,60 гектара, яка розташована за адресою по вулиці Олександра Дезіка (колишня Саксаганського).

В цьому випадку дідянка також пропонується для розміщення підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, але високотехнічність та екологічність вже не обов'язкова. Стартова ціна продажу права оренди складає 90 тисяч 373 гривні.

Право оренди продається на десять років.

Всі чотири аукціони запланували на 4 березня.

Раніше сайт “Є”ye.uaписав, що Городоцька міська рада провела торги з продажу права оренди на земельну ділянку площею понад 50 гектарів землі. Право оренди викупило ТОВ “Епіцентр К” нардепа Олександра Гереги за 1,7 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую