ye-logo.v1.2

ZEN.COM запускає послугу переказу коштів в Україну в польській валюті На правах реклами

Економіка 592
Запуск переказів у польських злотих через PrivatMoney є простим та миттєвим рішенням для трансферу коштів в Україну
Запуск переказів у польських злотих через PrivatMoney є простим та миттєвим рішенням для трансферу коштів в Україну. Фото: zen.com

Ефективна інтеграція з платіжною системою ПриватБанку надає користувачам сервісу ZEN.COM суттєві переваги.

Iнноваційний фінтех-проєкт ZEN.COM оголошує про розширення продуктової пропозиції: починаючи з 13.02.2024 року до України можна здійснювати грошові перекази у польських злотих (PLN). Завдяки партнерству з ПриватБанком ця довгоочікувана можливість буде доступна всім користувачам мобільного застосунку ZEN.COM. Таке рішення дозволить відправляти польські злоті з комісією 1%.

ZEN.COM демонструє інноваційний підхід у сфері фінансових технологій, оперативно реагуючи на потреби клієнтів. Запуск переказів у польських злотих через PrivatMoney є простим та миттєвим рішенням для трансферу коштів в Україну, що значно полегшує процес як для відправників, так і для одержувачів грошей.

Ефективна інтеграція з платіжною системою ПриватБанку надає користувачам сервісу ZEN.COM суттєві переваги, в порівнянні з традиційними методами грошових переказів:

  1. Економія коштів. Істотно знижена комісія в 1% — це принципово новий рівень доступності транскордонних грошових трансферів, запропонований ZEN.COM у партнерстві з PrivatMoney.
  2. Легкість і оперативність. Інтуїтивно зрозумілий застосунок дозволяє швидко оформити переказ, вказавши прізвище отримувача та IBAN або номер картки. Зарахування коштів відбувається миттєво — одержувач може отримати їх у гривні чи злотих у ПриватБанку в день транзакції. Для інших банків доступне зарахування на картки та рахунки в гривні з автоматичною конвертацією.
  3. Відкритість доступу. Ця послуга демонструє налаштованість ZEN.COM на максимальну інклюзивність — кожен, хто живе або працює у Польщі, може без зайвих зусиль фінансово підтримати рідних та близьких в Україні.

Коментар Комерційного директора ZEN.COM Михайла Богуславського:

«Партнерство з ПриватБанком і запуск переказів у злотих є ключовими етапами нашої місії з надання інноваційних фінансових рішень, орієнтованих на користувача. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим користувачам безпечний, швидкий та економічно вигідний спосіб підтримати своїх близьких в Україні, зміцнюючи наше прагнення зробити транскордонні фінансові операції більш доступними».

Ольга Акопян, керівниця з розвитку бізнесу в Україні компанії ZEN.COM, дала свою оцінку нововведенню:

«Наша мета – зосередити послуги навколо досвіду користувачів. Ми прислухаємося до наших клієнтів і адаптуємося до їхніх потреб, гарантуючи, що кожна взаємодія з ZEN.COM буде простою та ефективною».

Така клієнтоорієнтованість і турбота про потреби користувачів вигідно відрізняє ZEN.COM на тлі інших гравців ринку фінтеху. Компанія не просто надає сучасні фінансові послуги, а робить їх максимально персоналізованими й інтуїтивно зрозумілими.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую