ye-logo.v1.2

Хмельницький збільшить фінансову підтримку військових

Економіка 1217
З початку 2024 року місто закупило і передало 910 FPV-дронів та 110 дороговартісних квадрокоптерів
З початку 2024 року місто закупило і передало 910 FPV-дронів та 110 дороговартісних квадрокоптерів. Фото: УНІАН, Арсен Петров

На потреби Сил Оборони додатково спрямують 177 мільйонів гривень.

Хмельницький розширить межі фінансової допомоги українській армії. Відповідні зміни до чотирьох програм, серед яких і програма шефської допомоги військовим частинам, внесли вчора, 22 лютого, на засіданні виконкому. Також під час засідання підтримали рішення про передачу майна військовим частинам на загальну суму понад 22 мільйони гривень. Надалі їх мають затвердити на сесії Хмельницької міської ради, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

«За результатами змін до програм додатково ми додамо на наші Сили Оборони 177 мільйонів гривень. Це кошти, які ми віддамо військовим частинам або Силам Оборони. Окремо на 60 мільйонів гривень ми додаємо виконавчому комітету на придбання дронів, FPV-дронів, квадрокоптерів та антидронових засобів», - зазначив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Варто зазначити, що за два місяці 2024 року на устаткування військовим з бюджету Хмельницької громади вже виділили понад 37 мільйонів гривень. На ці кошти закупили і передали 910 FPV-дронів та 110 дороговартісних квадрокоптерів.

«Якщо брати підтримку усіх Сил Оборони, всіх тих видатків, які у нас функціонують, то будемо мати суму у понад 600 мільйонів гривень. Це без військових облігацій. Бо наразі ми маємо ще 250 мільйонів військових облігацій», - резюмував очільник міста.

Рішення про посилення програм допомоги військовим ухвалили на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Фото: Олександр Симчишин

Читайте також: Був прикладом мужності: батькам полеглого Героя-прикордонника з Меджибожа вручили нагороду сина

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую