ye-logo.v1.2

Найбільше подешевшали яйця: як змінилися ціни в березні на Хмельниччині

Економіка 953
Минулого місяця найбільше подешевшали яйця
Минулого місяця найбільше подешевшали яйця. Фото: ілюстративне unsplash.com/@morganeper

Інфляція в області минулого місяця становила 0,2%.

Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) у березні, якщо порівнювати з лютим, становив 100,2% та 100,5%, а з початку року – 100,6% та 101,2% відповідно. Такі дані навели в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області.

«Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області у березні проти попереднього місяця знизились на 0,7%. Найбільше подешевшали яйця – на 18,8%. У межах 3,3–0,1% знизились ціни на олію соняшникову, свинину, сало, овочі, маргарин, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, кондитерські вироби з цукру, продукти переробки зернових, сири, хліб, цукор, безалкогольні напої. Водночас на 3,3–0,5% підвищились ціни на яловичину, м'ясо птиці, фрукти, масло, кисломолочну продукцію, рис, кондитерські вироби з борошна, молоко», - йдеться в повідомленні статуправлнні.

Водночас, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,2%, одяг та взуття подорожчали на 4,3%. Зросли ціни на 1,1% у сфері охорони здоров'я – це через подорожчання послуг лікарень на 1,9% та фармацевтичної продукції – на 0,9%. Ціни на транспорт також зросли - на 1,9%: паливо та мастила додали в ціні 2,8%, вартість проїзду в залізничному пасажирському транспорті – 5,4%. «З інших товарів та послуг на 7,9% подешевшали ритуальні послуги, проте на 3,5–0,5% підвищились ціни на послуги нотаріусів, ресторанів та готелів, освіту, відпочинок та культуру», - йдеться в повідомленні управління статистики.

Читайте також - Ціна на землю продовжує зростати: скільки коштує гектар на Хмельниччині

Понад 300 кредитів за програмою «єОселя» видали на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую