ye-logo.v1.2

Ринок праці на Хмельниччині: які професії в дефіциті

Економіка 4656
За 5 місяців цього року через службу зайнятості в області працевлаштувалися 5,1 тисяч людей
За 5 місяців цього року через службу зайнятості в області працевлаштувалися 5,1 тисяч людей. Фото: ілюстративне з freepik.com

Серед офіційних безробітних найбільше жінок.

У січні-травні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,8 тисяч громадян. Про це повідомили в пресслужбі відомства.

В базі даних налічувалось 10,1 тисяч вакансій, тоді як про потребу в кваліфікованих працівниках заявили майже 3 тисячі роботодавців. Середній розмір оплати праці становив 11 066 гривень.

За повідомленням обласної служби зайнятості, понад 50% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців-консультантів, охоронників, кухарів, бухгалтерів. Затребувані слюсарі –ремонтники, середній та молодший медичний персонал, інспектори пенітенціарної системи. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій, зокрема, підсобні робітники, двірники, вантажники.

За 5 місяців цього року через службу зайнятості в області працевлаштувалися 5,1 тисяч людей, 1,3 тисяч брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 656 осіб проходили професійне навчання, а 478 - отримали ваучер на навчання.

«За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогрантів 198 громадянам та грантів 24 учасникам бойових дій, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області», - додали в службі зайнятості.

Станом на 1 червня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,3 тисяч осіб, в тому числі 227 учасників бойових дій, 960 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних 77,7% - жінки, 41,3% - мешканці сільської місцевості, 25,9% – молодь віком до 35 років.

Нагадаємо, на початок цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,6 тисячі осіб.

Читайте також: На Хмельниччині виставили на продаж приміщення центру зайнятості за 700 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую