ye-logo.v1.2

Українські школярі знову писатимуть у зошитах «Понінківського картонно-паперового комбінату»?

Економіка 2886
На ТОВ «Понінківський картонно-паперовий комбінат» запущені дві папероробні машини та одна картонноробна.. Фото: Фото автора.

Нинішня потужність підприємства, аналогів якому немає в державі, дозволяє забезпечити учнів та студентів України повністю не лише зошитами, а й офсетним папером.

 Про це заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха, перебуваючи на підприємстві, яке після десяти років простою знову функціонує.
Завдяки мільйонним інвестиціям нові власники відродили паперову промисловість і забезпечили роботою мешканців селища. Сьогодні на ТОВ «Понінківський картонно-паперовий комбінат» запущені дві папероробні машини та одна картонноробна. На підприємстві працює 370 чоловік, які, в середньому, за словами виконавчого директора комбінату Григорія Іщенка, отримують від 1 500 до 2 000
гривень.
Нині Понінки виготовляють картон та папір для гофрування (призначений для виготовлення гофрокартону). Проте, керівництво комбінату хоче відновити одне з основних своїх виробництв – зошитів. «На сьогодні в нас розроблено бізнес-план з реанімації шостого цеху, де заплановано виробництво офсетного та газетного паперу, і, звісно, зошитів, – каже пан Іщенко. – Проте, для того, щоб запустити шосту машину, нам, згідно з бізнес-планом, необхідно більше 60 мільйонів гривень». Не- зважаючи на велику суму, за словами виконавчого директора, відновити потуж-
ність підприємства можна протягом двох – двох з половиною років. Хоча, все залежатиме від інвестицій, вкладених у підприємство. Проте, за словами губернатора Хмельниччини, навіть якщо інвестори не виявлять бажання вкласти гроші у виробництво, шляхи допомоги підприємству шукатиме обласна влада.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую