ye-logo.v1.2

Восьме місце в Україні за заборгованістю

Економіка 1033

А за рівнем заробітної плати лише 20

За словами начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Лукомської, ці факти свідчать про відсутність контролю на місцях головами місцевих адміністрацій, котрі  просто не виконують протокольних рішень засідань відповідних обласних комісій.
Про це Світлана Іванівна наголосила під час засідання виїзної розширеної колегії облдержадміністрації. Так, станом на 1 вересня сума заборгованості з виплати заробітної плати на Хмельниччині становила 21,1 мільйона гривень. Незважаючи на те, що на економічно активних підприємствах борг зменшився на 37,3%, в області відсутні борги із заро-
бітної плати лише на підприємствах семи районів. Це Віньковецький, Дунаєвецький, Новоушицький, Старокостянтинівський, Теофіпольський, Чемеровецький та Шепетівський райони. Також на Хмельниччині відсутня заборгованість перед бюджетниками.
Разом з тим, борги наростили підприємства Славути (на 21,6 тисячі гривень), Красилівського (на 53,6 тисячі гривень), Летичівського (на 51,3 тисячі гривень) та Старосинявського (на 47,6 тисячі гривень) районів. До речі, за словами Світлани Лукомської, ще наприкінці серпня  розпорядженням голови облдержадміністрації було доручено вжити заходів щодо виконання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності.  Однак його виконано лише у шести районах області та у місті Хмельницькому.
За словами начальника обласного управління соціального захисту, незважаючи на постійне підвищення заробітної плати, область за її рівнем посіла лише 20 місце з сумою  1911,2 гривні. По Україні цей показник складає 2367 гривень.
За даними районів, найнижчий рівень заробітної плати спостерігається у Теофіпольському та Дунаєвецькому районах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую