ye-logo.v1.2

Мешканці Хмельниччини почали більше заробляти

Економіка 2411

Принаймні, за даними Головного управління статистики

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників в економіці області в жовтні становила 2213 грн. (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), що в 2,2 раза вище встановленого прожиткового мінімуму для працездатної особи та мінімальної заробітної плати (985 грн.), проте на 18,9% нижче, ніж у середньому по Україні.
За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, розмір реальної заробітної плати (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) порівняно з вереснем збільшився на 3,6%, відносно жовтня 2010 року – на 15,1%.
Вище середнього рівня по області в жовтні була заробітна плата працівників фінансової діяльності (4124 грн.), промисловості (2975 грн.), державного управління (2574 грн.), транспорту та зв’язку (2441 грн.). В той же час рівень заробітної плати працівників підприємств текстильного виробництва, виробництва одягу, хутра та виробів із хутра, готелів та ресторанів, оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, перебував у межах 55–64% від середньообласного показника.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую