ye-logo.v1.2

На Хмельниччині реальна заробітна плата зменшилася

Економіка 2399

Розмір реальної зарплати (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) у листопаді порівняно з жовтнем зменшився на 1,8 відсотка

Про це повідомляє Головне управління статистики в Хмельницькій області. Середня номінальна заробітна плата штатних працівників в економіці області у листопаді становила 2168 гривні (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), що в 2,2 раза вище встановленого прожиткового мінімуму для працездатної особи та мінімальної заробітної плати (985 грн.), проте на 20,5% нижче, ніж в середньому по Україні.
Вище середнього рівня по області у листопаді була заробітна плата працівників фінансової діяльності (3768 грн.), промисловості (2701 грн.), державного управління (2668 грн.), рибальства та рибництва (2523 грн.), транспорту та зв’язку (2516 грн.), лісового господарства (2342 грн.). В той же час рівень заробітної плати працівників підприємств з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, текстильного виробництва, виробництва одягу, хутра та виробів із хутра, готелів та ресторанів перебував у межах 57–64% від середньообласного показника.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую