ye-logo.v1.2

Пригадали історію Старосинявщини

Історія 2986
Під час круглого столу.
Під час круглого столу.. Фото: adm.km.ua

У читальному залі районної бібліотеки відбулось засідання круглого столу на тему "Старосинявщина: історія, події, особи".

 У роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Кицун, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації Олег Демко, начальник відділу культури адміністрації Богдан Німець, представники районних засобів масової інформації, вчителі історії загальноосвітніх шкіл району, місцеві краєзнавці. Про це інформує Хмельницька ОДА.
"Сьогодні ми зібралися з нагоди святкування 90-річчя з дня створення Старосинявського району. Це пам’ятна подія для всіх жителів Старосинявщини. Адже ми повинні любити і поважати той куточок рідного краю, де народилися і живемо, де жили наші діди і прадіди. А щоб посправжньому любити нашу краплинку на карті Поділля, мальовничу Старосинявщину, потрібно насамперед знати і з повагою відноситися до її історичного минулого", - такими словами розпочала засідання "круглого столу" завідуюча районною бібліотечною системою Ольга Іванець."Сьогодні на нашому засіданні ми маємо можливість поринути у 90-річну історію, ще раз перегорнути сторінки історії нашого району, обговорити його сучасний стан", - продовжила ведуча.
Віктор Кицун, заступник голови адміністрації, звертаючись до присутніх сказав: "Витоки патріотизму починаються там, де людина вперше усвідомила себе особистістю, де взяла в руки першу книжку, відчула красу рідного краю. Не дарма Микита Годованець писав: «Любов до рідного – могутнє диво»... Краєзнавство відкриває нові грані місцевості, де людина живе, пізнає життя, яке тут було у попередні роки, наповнює духовним змістом історію. Воно є безцінною скарбницею збереження досвіду багатьох поколінь – містком, який зв’язує минулі покоління з прийдешніми. Щиро дякую учасникам "круглого столу" за плідну співпрацю. Дякуємо усім хто відгукнувся взяти участь у нашій зустрічі...Також Віктор Петрович привітав усіх присутніх з наступаючими святами. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую