ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Цей день в історії Хмельниччини: 3 грудня

Історія 635
3 грудня 1960 року середня школа №60 станції Гречани була передана в Хмельницький міський відділ народної освіти, як середня школа №20
3 грудня 1960 року середня школа №60 станції Гречани була передана в Хмельницький міський відділ народної освіти, як середня школа №20. Фото: з архіву

Події краю, які увійшли в історію.

3 грудня 1960 року середня школа №60 станції Гречани була передана в Хмельницький міський відділ народної освіти, як середня школа №20. Школа на станції Гречани була відкрита у 1917 році, як залізнична неповна середня. Перший випуск учнів, які закінчили 10 класів, був у 1939 році. В 1941 році, напередодні війни, школа зробила третій випуск учнів, які отримали закінчену середню освіту. Тож перші випускники, щойно закінчивши школу, одразу пішли на фронт. Під час війни, в зв’язку з окупацією, школа не працювала. Після звільнення міста заняття в школі відновилися. Але на початку травня 1944 року німецька авіація здійснила наліт на станцію Гречани, і у будівлю влучила бомба, сильно пошкодивши її. Споруда була відбудована тільки в 1946 році. А в 1994 році було збудоване нове, сучасне приміщення, в якому школа знаходиться і зараз.

3 грудня 2015 року пацієнти, що потребують гемодіалізу, пікетували Хмельницьку ОДА. Пікетувальники прийшли з плакатами і вимагали від керівництва області забезпечити їх необхідними ліками для гемодіалізу та підвіз інвалідів на процедури. Скаржаться хмельничани й на проведення аналізів та недобросовісність медичних працівників. Представники обласної влади так і не почули хворих хмельничан. За годину акції з приміщення адміністрації ніхто не вийшов до мітингувальників. Подібні акції від пацієнтів не були не поодинокі, проблема вирішилась у 2019 році відкриттям центру гемодіалізу у Хмельницькій міській лікарні.

Хворі, життя яких залежить від гемодіалізу, прийшли з плакатами під будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Фото 3 грудня 2015 року.

3 грудня 2015 року в зоні проведення АТО під час виконання військового обов’язку загинув шепетівчанин Валерій Числюк. Військовий служив у 21-й окремому мотопіхотному батальйоні (56-а окрема мотопіхотна бригада).Загинув в районі міста Маріуполь, поблизу села Гнутове (Донецька область), підірвавшись на ворожій міні.

3 грудня, у Хмельницькому вперше провели загальноміський медичний форум. Зібрались на форум медпрацівники та керівники міста. Обговорили існуючі проблеми охорони здоров’я та розробили концепції для їх вирішенням.

 

Перший загальноміський медичний форум у Хмельницькому. Фото з архіву - 3 грудня 2016 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую