ye-logo.v1.2

У Нетішині старому млину повернули статус пам’ятки архітектури

Історія 3163
Ця будівля є унікальною для Нетішина та має історичну і архітектурну цінність
Ця будівля є унікальною для Нетішина та має історичну і архітектурну цінність. Фото: з архіву

Раніше такого статусу його позбавили через суд.

У Нетішині будівлі старого млина повернули статус пам’ятки архітектури. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі. У відомстві зазначають, що прокуратура через апеляцію домоглася, аби цій будівлі відновили правовий статусу пам’ятки архітектури, якого раніше позбавили через суд.

Як зазначають в прокуратурі, апеляційний суд задовольнив скаргу Хмельницької обласної прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким було скасовано наказ про включення млина 1910 року побудови до Переліку об’єктів культурної спадщини.

«Встановлено, що ця будівля є унікальною для Нетішина та має історичну і архітектурну цінність, - пояснили у відомстві. - Управлінням культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації цей об’єкт було внесено до Переліку об’єктів культурної спадщини ще у 2013 році. Однак, Хмельницький окружний адміністративний суд скасував цей наказ».

Не погодившись з рішенням суду, прокуратура оскаржила його в апеляційному порядку. Відтак, апеляційний суд вирішив відновити правовий статус пам’ятки, що перебувала під охороною держави понад 8 років.

Детальніше про історію старого млина у Нетішині читайте у нашому матеріалі «Таємниці старого млина у Нетішині».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую