ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Акторський квартет на малій сцені театру імені Старицького

Культура 3217
Фото: Дмитра Скрипника

Шанувальники театрального мистецтва отримали справжнє задоволення від нової вистави «Не такий, як усі» на малій сцені Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

 Виставу за п’єсою відомого російського драматурга Олексія Слаповського поставив молодий режисер театру Дмитро Гусаков. Всього чотири актори: заслужені артисти України Лариса Курманова, Степан Бортнічук, провідні майстри сцени Раїса Бортнічук та Віра Резнік, а скільки емоцій, неперевершеної майстерності. Комітрагедія доводить усім нам, що не так просто зробити когось щасливим. Адже, на думку персонажів, людина не може бути щасливою, якщо її не кохають. Кохання має бути справжнім, а не лікарським засобом від депресії чи самотності. Тут переплелося смішне з трагічним, і режисер, і актори талановито зуміли донести до глядача глибокий філософський зміст п’єси.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую