ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбулась благодійна акція "Поділитись іграшкою з дітьми"

Культура 2248
автора
Фото: автора

Такий захід зініціювали вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.


В залі обласної філармонії пройшов благодійний фестиваль, який провели вихованці зразкового художнього колективу України, ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", за підтримки служби у справах дітей Хмельницької міської ради і запросили всіх охочих поділитися іграшкою з дітьми, які з тих , чи інших причин позбавлені батьківської опіки.
Так, на акцію запросили вихованців Хмельницького дошкільного дитячого будинку спеціального призначення, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, молодшого та середнього шкільного віку, або опинилися в складних життєвих обставинах.
Вихованці ансамблю подарували діткам не тільки іграшки, а й чудовий концерт, а наприкінці на них чекала святкова вечеря.
За повідомленням Хмельницької міської ради, станом на 21.05.2013 року на обліку в службі у справах дітей перебуває 209 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую