ye-logo.v1.2

Хмельничан запрошують безкоштовно подивитися кіно просто неба

Культура 3337
Для комфортного перегляду радимо взяти плед
Для комфортного перегляду радимо взяти плед. Фото: з архіву

На екрані, в парку Молодіжному, покажуть фільм «Віддана».

Сьогодні, 11 липня о 21:00 хмельничан та гостей міста запрошують на перегляд фільму під відкритим небом. Показ відбудеться, як і зазвичай, у Молодіжному парку, що неподалік міського пляжу. Про це інформує Хмельницька міська рада.

Містянам пропонують подивитися український повнометражний фільм за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович. Стрічка вийшла в український прокат 16 січня 2020 року.

Для комфортного перегляду радимо взяти плед, смаколики та обов'язково дотримуйтесь дистанції.

Про фільм «Віддана»:

Події фільму розгортаються у XIX столітті в австро-угорській Україні у місті Станіславі. Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую