ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вареники з соленими огірками, печінкою, кропивою: у Нетішині встановлювали кулінарний рекорд

Культура 1292
Нетішинці підготували майже шість десятків начинок для вареників
Нетішинці підготували майже шість десятків начинок для вареників. Фото: з фейсбуку

Відтепер у місті є своя книга рекордів.

Вчора, 18 вересня, під час святкування Дня міста Нетішин містяни започаткували новий проєкт під назвою «Книга рекордів Нетішина». За повідомленням виконавчого комітету міської ради, того ж дня відбулося й встановлення рекорду у категорії «кулінарія». Активісти приготували 57 видів начинок для вареників.

«Серед начинок для вареників є звичні: з картоплею, з грибами і картоплею, лівером, тушкованою капустою, капустою і грибами, картоплею і соленим сиром, солодким сиром, вишнею, чорницею чи журавлиною. А ще є оригінальні: з печінкою і салом, гречкою і печінкою, соленими огірками, шпинатом і сулугуні, гострим гарбузом, кропивою з сиром «Фета», рибою, гарбузом і корицею, бананом і шоколадом...» - йдеться у повідомленні.

Зафіксувала рекорд Нетішина комісія, яку створили розпорядженням міського голови, відповідно до Положення про встановлення рекордів Нетішина.

У Нетішині створили свою книгу рекордів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую