ye-logo.v1.2

«Пазли»: Олександр Пономарьов і Дзідзьо заспівали разом про кохання

Культура 25955
У романсі Олександр Пономарьов та Михайло Хома (Dzidzio) співають про кохання
У романсі Олександр Пономарьов та Михайло Хома (Dzidzio) співають про кохання. Фото: з фейсбук-сторінки Олександра Пономарьова

«Мені не буде соромно за цю пісню», - каже Пономарьов.

Сьогодні, 19-го листопада відбулася прем’єра нової пісні відомого українського співака родом з Хмельницького Олександра Пономарьова дуетом із Михайлом Хомою (Dzidzio). Це романс про кохання під назвою «Пазли».

Напередодні прем’єри в ефірі «Факти.Life» Олександр Пономарьов розповідав, як виникла ідея дуету з Дзідзьо. Він зізнався, що після співпраці в рамках квартету та виконання пісні «Чому», яку заспівали Олександр Пономарьов, Dzidzio, Артем Пивоваров та Alekseev, прихильники його творчості залишали багато коментарів в соцмережах, що було б добре заспівати дуетом з Михайлом Хомою.

«Колись давно на Чорноморських іграх разом із Кузьмою Скрябіним ми були членами журі, а Міша – конкурсантом на дитячому конкурсі, - пригадує співак. - Я запам’ятав, що він дуже добре вміє співати, і, власне, зараз із нього виймаю це, тобто, щоб він був не тільки Dzidzio. Я йому навіть сказав, що в особі Пономарьова ти знайшов ворога для Dzidzio і друга для Михайла Хоми».

Слова та музику до нової пісні написав Олександр Пономарьов. За словами співака, «Пазли» створені ним вже давно, але через щільні творчі графіки пісню тривалий час не вдавалося записати.

«Це інша пісня, вона не є форматом для радіостанцій, як і квартетна пісня «Чому». Але такі пісні стають популярними іншим способом, люди на концертах дуже добре їх сприймають. Мені за неї не буде соромно», - зізнається Пономарьов.

«Ця пісня красива і чесна. Тому я погодився», - каже про нову пісню Михайло Хома.

Кліп зняли в Бучі під Києвом. У романсі, звісно ж, співають про кохання. Кохання до одніє жінки.

Читайте також: «Пробач, я мушу вигадати тебе»: Марина Круть презентувала нову пісню.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую