clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

В Україні допоможуть чиновникам не чинити злочини в банківській сфері

В Україні стартував новий фінансовий освітній проект для керівників уряду, чиновників і співробітників державних і бюджетних підприємств.

У рамках проекту бюджетникам розкажуть, на які моменти потрібно звертати увагу під час вибору банку, чому проведення тендера на обслуговування зарплатного проекту буде враховувати законні інтереси як організації, так і співробітників. Організатором проекту виступивКомітет захисту фінансових прав.
«Як показали опитування клієнтів банківських установ, проведені компанією GFK Ukraine, майже 70% пластикових карток, емітованих банками, відкриваються не з ініціативи співробітника, а саме з ініціативи роботодавця, – зазначають у Комітеті захисту фінансових прав. – Масові переведення з одного банку в інший, що сьогодні спостерігаються в чисельних бюджетних організаціях, породжують багато запитань про те, наскільки законно позбавляти людей права вибирати банк, у якому їм буде найзручніше обслуговуватися».

У ході реалізації проекту кожна людина отримає доступ до всієї нормативної бази, що регулює реалізацію зарплатних проектів, рекомендацій зі співпраці з банками, документів і практичних напрацювань.

У першу чергу організатори акції звертають увагу на те, що Закон України «Про оплату праці» (ст. 24 и 25) прямо вказує на право кожної особи самостійно розпоряджатися своєю зарплатою та містить пряму заборону будь-кому заважати працівникові розпоряджатися зарплатою. Таким чином, адміністрація підприємства/організації під час вибору банку, що обслуговує, повинна максимально врахувати інтереси своїх працівників. При цьому порушення принципу добровільного вибору банку та передавання персональних даних банківським установам без відома працівників є кримінальними злочинами.
 

Автор Марія РОСЕЦЬКА.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31