ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Мандрівникам з усієї України показуватимуть, що Хмельницький — цікаве місто

Афіша 3081

Тут вперше відбудеться проект «Твоя країна».

Неодноразово доводилося чути, як на запитання приїжджих «що подивитися у вашому місті?» хмельничани знизують плечима і відповідають: «Та немає нічого цікавого. Хіба що на базар можете сходити».
Проект «Твоя країна» покликаний розвінчати цей стереотип і показати, що наше місто — варте візиту, цікаве і атмосферне, що йому є чим здивувати мандрівників. Це і єдиний в Україні пам'ятник Мюнхгаузену, унікальний музей-студія фотомистецтва із колекцією старовинних фотоапаратів, і монотеатр «Кут», та багато іншого.
«Всеукраїнський проект «Твоя країна» стартував рік тому. Його мета — ознайомити українську молодь з власною країною за допомогою подорожей до її різних куточків. Зустрічі відбулися вже у багатьох містах, у Хмельницькому такий проект вперше», - розповідає Світлана Каритун, яка допомагає із організацією проекту у нашому місті.
У Хмельницькому проект відбудеться 12-15 березня. У місто завітає 15-25 гостей, які будуть відібрані за попередньо поданими анкетами. Переважно це молодь з активною громадянською позицією, волонтери, члени різних молодіжних організацій та просто активісти, які люблять подорожувати. Вони здійснять захопливу екскурсію містом, походи у різні цікаві місця (наприклад, художній музей, моно-театр «Кут», тайм-кафе «Clever club»), майстер-класи тощо.
Мешкатимуть учасники проекту «Твоя країна» у місцевих жителів безкоштовно. Таким чином вони зможуть побачити життя із середини, зазирнути «за куліси».
Тому організатори просять хмельничан долучитися до проекту і зголоситися прийняти у себе гостей. Телефони організаторів 096-998-38-66, 067-580-75-48.
Більше інформації про проект читайте тут.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую