Хмельницька рапіристка виграла командний Чемпіонат України

Спорт 1842

Щоправда Анжеліка Зембіцька представляла Львівську область.

Хмельницька рапіристка Анжеліка Зембіцька виграла командний Чемпіонат України з фехтування серед юніорок. Вихованка хмельницької рапіри наразі навчається у Львівському державному училищі фізичної культури і через те, що Хмельницька область взагалі не була представлена у цьому виді змагань, захищала честь Львівщини на командній першості.
Суперницями львів'янок були лише київські команди. Анжеліка пропустила дуель із Києвом-3, яку галичанки виграли з рахунком 45:33. Зембіцька фехтувала проти Києва-2 (33:35) та Києва-1 (45:35). І саме перемога в останньому поєдинку принесла Анжеліці Зембіцькій та команді Львівської області бронзову нагороду юніорського Чемпіонату України.
В індивідуальному виді змагань хмельничанка була менш успішною. На стадії кваліфікації вона виграла п'ять дуелей з шести. Анжеліка пробилася до 1/8 фіналу, де її спіткала невдача. У підсумку Зембіцька фінішувала на 11 місці.