Хмельницький “Новатор” практично втратив шанси на вихід до Суперліги

Спорт 1861
kpvkdnepr.com.ua

У “Фіналі чотирьох” на рахунку хмельничан лише одне очко.

У Львові пройшов перший тур “Фіналу чотирьох” Вищої волейбольної ліги України. Хмельницький “Новатор” не зумів вклинитися у боротьбу за єдину путівку до Суперліги — подоляни програли усі три матчі. Хоча теоретичні шанси на підвищення у класі “новаторці” ще мають.
Першим суперником хмельничан на львівському етапі першості був дніпропетровський “Дніпро”. “Новатор” досить непогано розпочав гру і навіть переміг у першій партії, проте у трьох наступних сетах сильнішими були дніпропетровці. Як результат, команда з Хмельницького поступилася з рахунком 1:3.
Господарям майданчику — львівському “Баркому-Кажани-2” - хмельничани програли “в суху” - 0:3.
Усі шанси святкувати перемогу “Новатор” мав у матчі із харківським “Локо-Експресом”. Подоляни перемогли у двох стартових партіях, проте втримати переможний результат не вдалося — поразка 2:3.
За підсумками першого туру “Фіналу чотирьох” “Новатор” ще зберігає шанси на перше місце у Вищій лізі України, проте вони теоретичні.
Другий тур фінального етапу турніру пройде з 8 по 10 квітня у Дніпропетровську.