ye-logo.v1.2

ZIK презентує «Нову кров»

Афіша 2059
Ведучий нового проекту ZIKу, відомий тележурналіст Володимир Бойко
Ведучий нового проекту ZIKу, відомий тележурналіст Володимир Бойко

Люди, які сьогодні претендують на роль лідерів думки, – у свіжому проекті ZIKу під назвою «Нова кров», який стартує на телеканалі з 11 вересня щонеділі об 11:00.

Зорієнтувати глядача телеканалу ZIK у потоці нових особистостей у політиці, державному управлінні, бізнесі, культурній, соціальній та інших сферах – ось головне завдання програми-прем'єри.

Хто ці люди? Чому варто і чи варто саме їм довірити Україну? Які цілі ставлять вони перед собою, своїми командами? Як представники цієї «Нової крові» бачать вирішення найгостріших проблем сьогодення? Вони – лише мрійники чи справді можуть бути корисними українському суспільству кожен на своєму місці?

Як стверджують керівники проекту, «Нова кров» покликана дати відповіді на ці ключові питання та прискіпливо проаналізувати слова і вчинки відомих людей так званої «нової крові».

«Недільний ранок – гарний час для відвертої бесіди. Говоритимемо скоріше не про буденні поточні справи (залишимо це вечірнім форматам), але про не менш важливе: про цінності, емоції, родину, друзів, спокуси, страхи, цілі. Мої герої – це не машини для виконання бюджетів і планів, не ретранслятори меседжів і темників. Я їх бачу людьми зі своїми історіями (радісними і сумними) і хочу допомогти глядачам побачити у моїх героях саме людей. Хочу допомогти глядачам зрозуміти, що насправді рухає тими, хто прагне бути лідерами спільнот і думок. Показати, як ці люди здобули перші в своєму житті перемоги – перемоги над собою і обставинами. Як вони долають нові перешкоди і заради чого вони це роблять», – говорить ведучий нового проекту ZIKу, відомий тележурналіст Володимир Бойко.

«"Нова кров" – промовиста назва та, власне, той головний критерій, за яким обираються герої проекту. Проте інтерв’ю носить далеко не компліментарний характер. Цей проект дає можливість кожному, хто претендує на нову генерацію лідерів у державі, довести це у ефірі телеканалу ZIK. Який бекграунд у нових обличь та усім знайомих, які позиціонують себе по-новому? Яких реальних змін чекати від них українцям завтра? "Нову кров" це цікавить найбільше», – додає генеральний продюсер телеканалу ZIK Ольга Бенеда.

Спікери програми (серед них – Віталій Касько, Давід Сакварелідзе, Ганна Гопко, Віталій Шабунін, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Василь Гацько, Назар Холодницький та інші) у відвертих інтерв'ю розповідають про біфуркаційні точки трансформації політичної системи країни, власні амбіції та роль у поступальному розвитку держави та громадянського суспільства.

 


Отож не пропустіть прем'єру «Нової крові» з 11 вересня щонеділі об 11:00 на телеканалі ZIK.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую