Легкоатлетична «Подільська зима»: два рекорди та інтрига до останнього

Подільська зима зібрала більше ста легкоатлетів з різних куточків України
Подільська зима зібрала більше ста легкоатлетів з різних куточків України. Фото: автора

У Хмельницькому завершився черговий міжобласний турнір.

Участь у «Подільській зимі 2016» взяли більше ста юних легкоатлетів із різних областей України. Вони протягом двох днів змагалися в манежі обласного центру фізичного виховання учнівської області.

І в двох дисциплінах були встановлені нові рекорди «Подільської зими». Так, у секторі стрибків у висоту Ольга Мельничук з Бердичева Житомирської області встановила новий рекорд змагань, підкоривши планку на позначці 1 метр 75 сантиметрів.

У бігу на 600 метрів серед юнаків також був зафіксований новий рекорд змагань. Його автор Іван Капітанчук з Хмельницького, який подолав цю дистанцію за 1 хвилину 27,37 секунди. Між іншим, для Івана нинішня «Подільська зима» стала доволі успішною. Адже він, окрім бігових нагород (на різних дистанціях), вдало ще й виступив у потрійному стрибку, посівши друге місце.

Крістіна Антонівська (№5) з Кам’янця-Подільського виграла змагання в бігу на 300 метрів.

Павло Марковіч із Тячова Закарпатської області в потрійному стрибку переміг завдяки стрибку в останній спробі.

У дівчат в потрійному стрибку виграла хмельничанка Аліна Фролова.

Чимало фіналів були доволі напруженими. Інтрига трималася до самого фінішу. Навіть у секторі потрійного стрибка серед юнаків все йшло до того, що виграє Андрій Капітанчук, але… Павло Марковіч з Закарпаття в останній спробі стрибнув на 13,33 метри та виграв змагання.

Кам’янчанка Вікторія Бондар здобула "срібло".

Іван Капітанчук виграв декілька нагород та встановив рекорд "Подільської зими" в бігу на 600 метрів.

«Подільська зима 2016» завершилася. Не виключено, що наступного року ці змагання змінять статус з міжобласного на всеукраїнські.

Деякі юні спортсмени взяли участь одразу в декількох дисциплінах.